O nas

Realizujemy projekty w technologii BIM korzystając z platformy Revit Architecture oraz Autodesk 360.

Zastosowanie technologii BIM pozwala na sprawniejsze zarządzanie projektem, koordynację prac podwykonawców, utrzymanie spójności dokumentacji, co w efekcie minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów na etapie projektowania i wykonywania instalacji elektrycznych, wod-kan, wentylacji, elementów stolarki oraz wszelkich prac wykończeniowych. Dzięki temu projekty realizowane są szybciej i bez zbędnych komplikacji.

Stosujemy wysokie standardy i nowoczesne technologie projektowe.  Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanym gronem kontrahentów i specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, aby dzięki innowacyjnym rozwiązaniom usprawniać proces realizacji inwestycji. Korzystamy z najnowszej platformy do koordynacji projektu w każdej fazie – Autodesk 360.

Oferujemy kompleksową realizację projektów architektoniczno-budowlanych

Rozwiązujemy wszelkie problemy, które mogą pojawić się podczas realizacji projektu. Koordynujemy prace podwykonawców, proces zamówień, dokumentacji. Po stronie Klienta pozostaje głównie podejmowanie decyzji i ocena oraz akceptacja bieżących etapów projektowych.

Konsultujemy inwestycje od fazy koncepcyjnej – identyfikujemy wszelkie zagrożenia i bariery uniemożliwiające lub utrudniające sprawną realizację projektu. Analizujemy status prawny nieruchomości, a także miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (lub występujemy o warunki zabudowy i zagospodarowania terenu).

Jak pracujemy

Kompleksowa realizacja projektu

Jesteśmy grupą specjalistów doświadczonych w kompleksowej realizacji projektów architektoniczno-budowlanych. Odpowiadamy nie tylko za tworzenie koncepcji i projektów, lecz za ogół prac związanych z jej realizacją.

Lokalizacja

WYBÓR I KONSULTACJE

Pomożemy w wyborze najkorzystniejszego wariantu w zakresie wyboru lokalizacji pod inwestycję oraz przekwalifikowaniu gruntu, jeśli będzie to wymagane.

Dokumentacja

KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI

Przygotujemy komplet dokumentacji niezbędny do rozpoczęcia inwestycji.

Pozwolenie

REPREZENTACJA W URZĘDACH

Dopełnimy wszelkich formalności związanych z procesem uzyskania pozwolenia na budowę reprezentując Klienta w poszczególnych instytucjach.

Projekt BIM

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

Stworzymy projekt w technologii BIM od szkicu koncepcji po fazę wykonawczą, koordynujemy prace projektowe z podziałem na etapy z użyciem platfrmy Autodesk 360.

BUDOWA

PROWADZENIE BUDOWY

Nadzorujemy proces budowy, rozwiązujemy bieżące problemy i konsultujemy jej przebieg z wykonawcą i branżami. Dzięki ogólnodostępnej platformie A360 minimalizujemy prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji.

Odbiór

Ukończenie inwestycji

Oficjalne zakończenie projektu.

Wsparcie

Dalsza obsługa

Przebudowa, rozbudowa, obsługa.

kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie projektów, naszych metod pracy, a także wycen. Zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego i mailowego.

inco architekci

ul. Andersa 2/4

44-100 Gliwice

telicotel: 32 231 91 09 mailicomail: biuro@inco.com.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej.

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij